0513899127

مشهد ، مركز تجاری امير فاز یک ، واحد ٨

شرایط فروش و ثبت سفارش

برای خرید از سایت ما ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتما در زمان ثبت سفارش مربوطه، تعداد، نوع، رنگ، جنس، اندازه و مبلغ نهایی و نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. پس از آن از طرف تیم پشتیبانی مشتریان گالری شهرزاد بوسیله ایمیل و یا سایر ابزارهای ارتباطی که در نظر گرفته شده، تایید ثبت سفارش نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت نام (ایجاد حساب کاربری) در وبسایت ما موجب ارایه خدمات مطلوب و سهولت درپیگیری سفارش ها می گردد. تیم پشتیبانی گالری شهرزاد به تمامی مراحل خرید، از زمان ثبت سفارش تا تحویل آن به مشتری، نظارت مستقیم دارد. در صورت عدم تمایل می توانید پس از خرید اینترنتی، عضویت خود را لغو کنید.

همکاران متخصص ما در زمان ساعات اعلام شده در سایت پاسخگوی شما می باشند. اگر در خارج از این زمان سؤال یا ابهامی برای شما بوجود آمد برای ما پیغام (ایمیل) بگذارید تا در اولین ساعات روز کاری بعد با شما تماس حاصل گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما اقدام کنید.

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان گالری شهرزاد در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیری سفارش کالای شما اقدام می نمایند و تایید سفارش را برای شما ایمیل می کنند.

 

شرایط پرداخت

بله، بخش درگاه پرداخت سایت از پروتکل امن زرین پال استفاده می‌کند که در انتهای آدرس سایت ما نیز وجود دارد .ضمناً به هنگام ورود به درگاه پرداخت و اطلاعات کارت بانکی خود به منظور امنیت بیشتر از رمز دوم پویا و صفحه کلید مجازی استفاده نمایید.

فروشگاه اینترنتی گالری شهرزاد همواره در مسیر رضایت مشتریان عزیز قدم برداشته و سعی نموده سفارش های مشتریان را تا حد امکان در سریعترین زمان معین شده تحویل نماید.  هزینه ارسال از روش پسکرایه  ویژه تیپاکس و روش های باربری دیگر استفاده نمایید و مبلغ ارسال را در محل شخصا پرداخت نمایید.

شرایط سفارش و بازگشت

در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. ولی پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، می بایست با تیم پشتیبانی گالری شهرزاد تماس بگیرید. پس از ارسال کالا دیگر امکان لغو و یا بازگشت کالا ها به هیچ عنوان وجود ندارد.

خیر، پس از تایید نهایی سفارش، ایمیلی از طرف ما برای شما ارسال می گردد تا از آغاز روند خرید اینترنتی خود اطمینان حاصل کنید. در صورت لزوم، کارشناسان وب سایت ما با شما تماس خواهند گرفت.

بلی؛  هدف ما در گالری شهرزاد این است که شما یک خرید آسان و لذت بخش آنلاین را تجربه کنید. اما چنانچه شما نیاز به خرید تلفنی دارید و به هر عنوان علاقه مند به خرید اینترنتی نمی باشید کارشناسان ما پاسخ گوی شما خواهند بود.

خیر. از آنجایی که وبسایت ما به درگاه پرداخت امن زرین پال مجهز بوده و ثبت سفارش ها فقط بصورت آنلاین می باشد شما می بایستی ابتدا ثبت سفارش و پرداخت وجه نموده و سپس کالای خود را در محل دریافت نمایید.

بله، چنانچه می خواهید سفارش مربوطه به آدرس دیگری غیر از آدرس شما ارسال شود، با ثبت آدرس مورد نظرتان در هنگام ثبت سفارش و اعلام به سایت گالری شهرزاد و هماهنگی زمان تحویل، کالای مربوطه به آدرس ذکر شده تحویل داده می شود.